Loading...

Sunday, November 28, 2021

Adem Grabovci shumë larg zhvillimeve në PDK

Ishte një ndër figurat kryesore të PDK-së, por Adem Grabovci tani po qëndron larg zhvillimeve të partisë së tij.Grabovi si duket nuk po interesojnë edhe aq shumë se çka po ndodh më PDK-në, shkruan Gazeta Infous.

Gazeta Infokus ka kontaktuar me Grabovcin për të pyetur për zgjedhjet që priten të mbahen në këtë parti.Por ai nuk ka qenë i interesuar të bisedoj rreth kësaj çështje.Madje këtë e ka arsyetuar duke thënë se nuk gjendet në Kosovë.

“Të shtunën jam në Kosovë se jam jashtë. se jam shumë larg, shume larg, të shtunën prej orës 10:00 mund të flasim” ka thënë Grabovci për Infokus.Kujtojmë që deri më tani, Vlora Çitaku, Memli Krasniqi, dhe Enver Hoxhaj janë ndër emrat më të përfolur të PDK-së për kryetar të PDK-së./Gazeta Infokus/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *