Loading...

Sunday, November 28, 2021

Agim Bahtiri bëhet bashkë me Bekim Jasharin, paralajmërojnë këtë gjë

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka zhvilluar një takim me kryetarin e komunës së Skenderajt, Bekim Jashari.Bahtiri i ka ofruar mbështetje Jasharit në zgjedhjet komunale, që pritet të mbahen në muajin tetor.“Mitrovica dhe Skenderaj meritojnë të vazhdojnë të mirëqeverisen. +4 “, shkroi Bahtiri në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë
Ishte kënaqësi të pres në vizitë Kryetarin e Skenderajt, Bekim Jashari.
Mitrovica dhe Skenderaj meritojnë të vazhdojnë të mirëqeverisen. +4
AB
https://www.facebook.com/Agim.Bahtirii/posts/1529180334093140

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *