Loading...

Sunday, November 28, 2021

“Albini, Albini”/ “Shpërthen” Kraki: Ikni o qyqanat e dreqit, mshleni t’pamet e vajtimet se jeni në zor

Profesori dhe ligjëruesi në Universitetin e Parisit Nezir Kraki, ka reaguar ashpër ndaj kritikuesve të kryeministrit Albin Kurti, për takimin e tij të djeshëm me presidentin serb Aleksandar Vuçiq.Kraki ka thënë se disa “argatë” janë në “zor” për t’i gjetur pikë pozitive Vuçiqit, në vend që të gëzohen që Kosova dje nuk u “përlloq” nga Vuçiqi.Ai ka thënë se më nuk ka Richard Grenell e Agim Veliu për foto në Berlin.

Reagimi i plotë i Krakit në Facebook:Janë qu debila e argatë po dojnë me u shky prej zorit veç me i gjet Vuçiqit pikë pozitive.Vakia e Zotit! Argat një herë, argat përher.Secili shqiptar me pak mend n’krye duhet me u gëzue që dje Kosova nuk u përlloq nga çizmet çetnike të Vuçiqit.Albini Albini Albini… ikni o argatë e mshelni t’pamet e vajtimet se s’ka mo Grenell as Agim për foto n’Berlin. Qyqanat e dreqit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *