Loading...

Wednesday, December 01, 2021

Burri tronditet kur sheh rreth 20 mijë bletë prapa makinës së tij?

Një burrë u detyrua të thërriste një bletar pasi një tufë prej 20,000 bletësh mjalti mbuluan targën e makinës së tij.Jon Tribbeck, 51 vjeç, u lajmërua nga një fqinj i cili vuri re bletër dhe u trondit kur pa se sa ati kanë mbuluar pjesën e pasme të automjetit të tij, shkruan Mirror, transmeton Klan Kosova.

Nuk dihet pse bletët u ngjitën në Audi S3 të Jon, i cili ishte parkuar përballë shtëpisë së tij në Boscombe Doën, Wiltshire.Turma u përshkrua si një “re e zezë” e cila dukej si “diçka nga një film horror”.Jon thirri një bletar lokal i cili përfundimisht ri-strehoi bletët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *