Loading...

Saturday, November 27, 2021

Çitaku: S’ka përpjekje për menxhimin e pandemisë, po shohim vetëm arrogancë dhe përbuzje ndaj qytetarëve

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka reaguar përmes një shkrimi në Facebook në lidhje me situatën pandemike, raporton Gazeta Blic.Çitaku thotë se nuk po shohim asnjë përpjekje për menaxhimin e pandemisë.Ajo thekson se e vetmja gjë që po shihet është indiferenca dhe arroganca.

“Po shohim indiferencë dhe arrogancë. Indiferencë dhe përpuzje ndaj personelit mjeksor, indiferencë dhe përbuzje ndaj qytetarëve. Arrogancë” shkruan Citaku në Facebook.Reagimi i plotë:Të jemi të qartë, nuk po shohim as përpjekje për menaxhim të pandemisë.

Po shohim indiferencë dhe arrogancë. Indiferencë dhe përpuzje ndaj personelit mjeksor, indiferencë dhe përbuzje ndaj qytetarëve. Arrogancë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *