Loading...

Tuesday, November 30, 2021

Dyshoi se e incizoi në kolonë, rrahën mes vete katër persona në Klinë

Një rrahje mes katër personave ka ndodhur ditën e martë në fshatin Gjurgjevik i madh i Klinës.

Policia njofton se personat janë rrahuar, pas dyshimit se një person ishte duke e incizuar atë në kolonë.

“Raportohet se katër të dyshuar meshkuj kosovar janë rrahur në mes veti, ku me pas njëri nga të dyshuarit ka shkuar të vetura e viktimës mashkull kosovar e cila ishte në kolonë, pasi që ka dyshuar se është duke incizuar me telefon dhe e ka sulmuar fizikisht atë dhe pasagjerin e tij mashkull kosovar”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se dy nga të dyshuarit janë arrestuar dhe dy të tjerë gjenden në arrati.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *