Loading...

Wednesday, December 01, 2021

Ekskluzive: Lirim Jakupi dhe Faton Osmani në duar të policisë

Një ngjarje tragjike tronditi sonte Gjilanin, ku 50-vjeçari, Bakush Veseli mbeti i vr,arë deri sa ishte në një kafiteri.Më herët u raportua se Faton Osmani dhe Lirim Jakupi të cilët u përfolën në media si të dyshuar për ngjarjen, nuk janë ekzekutorët e 50-vjeçarit.

Sinjali nga burimet ka mësuar se Policia ka shoqëruar për në stacion, Faton Osmanin të cilin e kishte marrë nga shtëpia e tij në Gjilan.Mirëpo, i njëjti i ka ofruar policisë si provë kamerat e shtëpisë së tij, nëpërmjet të cilave ai dëshmon se në kohën e vra,sjes ai ka qenë në shtëpi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *