Loading...

Tuesday, November 30, 2021

Eskalon burri i Albulena Haxhiut: Faik Fazliun e quan ‘ku,rv,ar të kafeneve të natës’

Bashkëshorti i ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut, Alban Krasniqi, ka ofenduar rëndë veteranin Faik Fazliun, i cili u arr,es,tua sot nga policia pasi thanë se i kishte ka,no,sur zyrtarët policorë.Krasniqi, ka ofenduar rëndë Fazliu, duke quajtur ‘’ku,rv,ar’’ të kafeneve të natës.

“Ku,rvë,ria nëpër kafehane të natës nuk mbulohet me logon e UÇK-së! Veteran je në shpi e në publik kurse kur hyn kafehaneve të natës je ku,rv,ar dhe trajtohesh si i tillë”, ka shkruar ai në një koment, shkruan gazeta metro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *