Loading...

Sunday, November 28, 2021

Haradinaj-Vitisë: Me m’u pas vra në luftë 700 njerëz m’kish ardhë marre dhe e kisha ulë kryt

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka komentuar refuzimin e kandidatit të VV-së, Arben Vitia për t’u ballafaquar në një debat publik.Haradinaj ka theksuar se Vitia po i ikë debatit për shkak që ka dështuar si si ministër i Shëndetësisë.

“Me mu pas vra në luftë 700 njerëz mkish ardhë marre dhe e kisha ulë krytë. Nuk kisha dalë para popullit tim, e lëre më me vdek prej virusit e mos me kërku falje”, ka thënë Haradinaj në Klan Kosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *