Loading...

Tuesday, November 30, 2021

“I thash vetes pse jam police…”, pjesëtarja e Njësisë Speciale rrëfen për momentin më të vështirë

Njihet si vajza e sporteve të rënda. Marigona Beadini, tashmë është pjesëtare e Njësisë Speciale.Vajza e “Hekurt” e cila së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Sui Generis”, rrëfeu për jetën e saj profesionale dhe sfidat me të cilat u përball ajo gjatë karrierës.

Marigona ka rrëfyer eksperiencat më të vështira që është përballur, tash e gjashtë vjet në Njësinë Speciale, por edhe për periudhën e saj si sportiste e suksesshme.

Ndonëse një profesion i tillë kërkon përkushtim të madh, 35 vjeçarja e emocionuar ka rrëfyer për momentin më të vështirë gjatë punës së saj.

Ajo edhe e kishe menduar të heq dorë nga profesioni i polices.Intervista e bashkëngjitur ju sjell detaje, klikoni nga minuta e 25:53:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *