Loading...

Thursday, December 09, 2021

Ish deputetja ekspozon fundshpinen, ia dha flaken rrjetit

Dikur merrte vëmendje vetëm me flokët e saj kaçurrela.Behet fjalë për ish deputeten Donika Kada Bujupi, e cila së fundi mori vëmendje me trupin e saj mjaftë të formuar, shkruan InfoKosova.

Me një fustan të gjatë e me shpine e saj të zbuluar, Donika po dukej mjaftë seksi.Për më shumë shiko fotografinë dhe binduni./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *