Loading...

Sunday, December 05, 2021

Këshilltari i Isa Mustafës, për përplasjes së Kurtit me Bërnabiqin: Kryeministri na nxori prej territ kur..

Ish këshilltari i Isa Mustafës dhe dikur ‘krahu i djathtë’ i Agim Veliut, Bajram Gecaj në një postim të tij në Facebook ka reaguar pas përplasjes së kryeministrit Albin Kurti me homologen serbe, Ana Bërnabiq.Sipas tij, pas secilit takim përplasës do të dëgjojmë storie të mburravecëve dhe rrahagjokësve adoleshentë.

Postimi i plotë:

“Kurti përplaset me Bërnabiqin”Me populistë në pozitat kyçe të republikës, për një kohë mos prisni zgjidhje problemesh. Pas secilit takim “përplasës” do të dëgjojmë storie të tipit të mburravecëve e rrahagjoksëve adoleshentë! Edhe pse, dorën në zemër, sot kryeministri na nxori prej territ, kur na shpalosi “risinë” se Serbia nuk e pranon pavarësinë e Kosovës!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *