Loading...

Wednesday, December 01, 2021

Klinaku, Sveçlës: I paska harruar sjelljet e tij banditeske që i ka pasur ndaj policisë

Kryetari në detyrë i OVL-UCK-së, Faton Klinkau, i ka reaguar ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, pasi që ky i fundit tha se ka mbaruar koha kur zyrtarët policorë janë fyer e sulmuar

Klinaku i është kundërpërgjigjur Sveçlës duke thënë se ai i paska harruar sjelljet e tij banditeske që shumë herë sipas tij i ka pasur ndaj policisë.

”Paska folur edhe ministri i brendshëm, duke deklaruar se ka kaluar koha e sjelljeve banditeske ndaj policisë. Mirë që ekziston video e aty shihet se kush çfarë ka bërë, dhe është vetëm gjykata ajo që do të sqarojë rrethanat e ngjarjes”, ka shkruar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *