Loading...

Tuesday, January 25, 2022

LAJM I FUNDIT: Një 12-vjeçare m,bytet në lumin Drin

Një ngjarje trag,jike ndodhi ditën e sotme në Arras të Dibrës, ku një 12-vjeçare u mb,yt në lumin Drin.Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur “Ura e Lushes”.
Ka qenë policia që në bashkëpunim me banorët e zonës kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të së mit,urës.

Shkaqet e ngjarjes ende nuk janë bërë me dije, ndërsa grupi het,,imor vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes. /Lpasi.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *