Loading...

Friday, January 28, 2022

Lajmi Fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operacionin

Deputetja dhe aktorja kosovare, Adriana Matoshi, ditë më parë njoftoi që i është rikthyer tumori në tru.Ajo iu nënshtrua sot [e mërkurë] operimit në Tiranë.

Familjarë të aktores i kanë bërë me dije Kohës, se operimi ka kaluar me sukses.Për të gjatë ditës së djeshme u organizua edhe marsh mbështetës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.