Loading...

Thursday, December 09, 2021

LAJMI FUNDIT:Zhduket një vajzë në Deçan

Është raportuar nga babai i saj që është zhdukur një vajzë në Deçan dhe ende nuk dihet vend-ndodhja e saj, shkruan Gazeta Infokus.Ngjarja ka ndodhur ditën e diel rreth orës 13:40 në fshatin Drenoc.

“Ankuesi mashkull kosovar me ka raportuar se viktima femër kosovare vajza tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend-ndodhja e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.Sipas Policisë është informuar prokurori dhe njësitë policore janë duke e hetuar rastin./Gazeta Infokus/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *