Loading...

Thursday, January 27, 2022

LAJMI I FUNDIT: “Luftë” në Shipol, pronarët e dy bizneseve të njohura në Mitrovicë gjuhen me kallasha

Një incident ka ndodhur para pak minutash në lagjen Shipol të Mitrovicës. Disa persona janë gjuajtur me armë të gjata, por për fat nuk raportohet për viktima, shkruan “Jepi zë”.
Gazeta ka mësuar nga burime të sigurta se aty janë përdorur armë të llojit kallash.

Dëshmitarët i kanë thënë gazetës se nuk dihen motivet e ngjarjes, por mësohet se të përfshirë janë pronarët e dy bizneseve të njohura në Mitrovicë.Policia po vazhdon të qëndrojë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.