Loading...

Monday, January 24, 2022

Lipjan, i dashuri i kërkon 70 mijë euro ose do t’ia dërgoj familjarëve fotografitë intime

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se, i dyshuari mashkull kosovar (i dashuri i saj), ka kërkuar që t’ia jap 70.000 (shtatëdhjetëmijë) € para të gatshme, se përndryshe do ia dërgoj fotot (intime) familjarëve të saj.

Rasti ka ndodhur në komunën e Lipjanit. I dyshuari tjetër vëllai i viktimës, në shenjë reagimi dyshohet se ka shkuar në shtëpinë e të dyshuarit dhe e ka kanosur me vrasje.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *