Loading...

Thursday, January 27, 2022

Milaim Zeka – Xhelal Sveçlës: Ka me përfundu edhe koha jote, me turp të dyfishtë

Ish-deputeti i Kuvendit, Milaim Zeka, ka reaguar pas shkrimit të ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, i cili tha se “ka përfu,nduar koha kur janë fy,er dhe su,lm,uar policët”, raporton Gazeta Blic.Zeka thotë se Sveçla ka qenë vetë ai që sipas tij, i ka fy,er dhe rra,hur policët, me gu,rë, me gru,sh,ta e me shqe,lma.Ai shtoi duke thënë se koha e Xhelal Sveçlës do të përfundojë, me turp të dyfishtë.





Shkrimi i plotë nga Zeka.
Ministri i shtetit abnormalXhelal Sveçla eshte minister i nje shteti abnormal, te cilin e kane krjuar shoket e Faik Fazliut. Faiku eshte nje djale me shume edukate, per çka hiq nuk besoje qe ka fy,er ndonje polic.





Xhelali, legjenda e gjalle e VV-se, pat deshtu me ja rre,xu aeroplanin Behgjet Pacollit. Sot, per me tregu budallakin cullak, ka dale dhe ka mbrojte rrug,açer,ine e policit dhe prokurorit, te cilet aqe munden me ba: Me pran,gos Faikun.





Ajo çka me la pershtypje, ishte deklarata e Xhelalit: “Ka mbaru koha kur jane fy policet nga te fortite”! Xhelali edhe i ka fy, edhe i ka rra,he policet, me gu,re, me grushta, me shqe,lma!Shyqyr qe paska “perendu” ajo kohe, vetem Xhelal, ka me perfundu edhe koha jote, me turp tr dyfisht!!!





https://www.facebook.com/milaimzekaobri/posts/1452058745156164

Leave a Reply

Your email address will not be published.