Loading...

Sunday, December 05, 2021

Mushkolaj pas rasteve të reja: A ka ndonjë zë të arsyeshëm në VV që përdorë standard të njëjtë sikur për ish-qeverinë?

Analisti Imer Mushkolaj ka reaguar pas rasteve të reja të ditës së sotme dhe numrit të viktimave.Përmes një shkrimi në rrjetin social “Facebook”, Mushkolaj ka thënë nëse në VV momentalisht është ndonjë zë i arsyeshëm që përdorë standard të njëjtë sikur për ish-qeverinë, teksa postimit ia ka bashkangjitur edhe dy foto të vitit të kaluar të tash ministrit të MKRS-së, Hajrulla Çekut dhe deputetes Fitore Pacolli, përcjell GazetaBlic.Më poshtë edhe postimi i plotë.

Edhe 18 jetë të humbura në 24 orëshin e fundit nga Covid-19. A ka ndonjë zë të arsyeshëm brenda Vetëvendosjes, të paktën për ta përdorur standardin e njëjtë të vlerësimit sikurse para një viti për ish-qeverinë?

https://www.facebook.com/imermushkolajofficial/posts/4217886914962327

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *