Loading...

Monday, January 24, 2022

Njihuni me motrën bukuroshe të Vjosa Osmanit (Foto)

Kjo është motra bukuroshe e Vjosa Osmanit. Vjosa Osmani ishte gruaja e parë në Kosovë që garoi për postin e kryeministres.Ajo ka pasur një mbështetje të madhe, duke dal e dyta në zgjedhjet e 6 tetorit, proces ky që ende nuk ka përfunduar.

Vjoses nuk i ka munguar as mbështetja nga familja e saj, e në veçanti nga motra Blinera, e cila ka mbushur profilet e saj në rrjetet sociale me postime për Vjosën, shkruan “Gazeta NewBorn.Blinera vazhdimisht është shprehur krenare me motrën dhe suksesin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *