Loading...

Sunday, December 05, 2021

Nuk do ta besoni se me kë qenka e martuar bukuroshja e RTK-së Delfina

Delfina Krasniqi është njëra nga moderatoret e bukura që i ka Radio Televizioni Publik i Kosovës, shkruan “InfoKosova”.Delfina prej shumë vitesh punon në këtë medium publik, ku dhe ka arrit të bëhet mjaftë e famshme.

Për të gjithë fansat e saj që e shohin në TV por nuk dinë asgjë për jetën private të saj, ne sonte do t’ju sjellim disa pamje të Delfinës me burrin e saj.

Pra, Delfina është e martuar me një gazetar i cili duket i përafërt me të në moshë, nuk është sikurse bukuroshet tjera që kanë zgjedhur të martohen me meshkuj shumë më të vjetër dhe të pasur një kohësisht.E këto pamje tregojnë më së miri se Delfina dhe burri i saj Artan Behrami ish gazetar, i cili tashmë është këshilltarë politik i presidentit Thaçi, duket se janë të krijuar për njëri tjetrin./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *