Loading...

Saturday, January 22, 2022

Reagon kryetari i Deçanit: Na këpute në shpirt Blerand Kadrijaj

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka reaguar në lidhje me vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në Pejë.Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës ku viktima janë dy zyrtarë të PDK-së.

Të vrarë kanë mbetur kandidati i PDK-së për kryetar të Pejës, Astrit Ademaj, si dhe ish-kandidati i PDK-së për kryetar të Deçanit, Blerand Kadriaj, ndërkohë që është plagosur edhe një person tjetër.“Na këpute në shpirt Blerand Kadrijaj”, ka shkruar shkurt Ramosaj për bashkëvendësin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *