Loading...

Wednesday, January 26, 2022

Ridvan Berisha në takim me Sami Lushtakun, çfarë po paralajmërojnë?

Në kohën kur Partia Demokratike e Kosovës, është në prag të zgjedhjes së kryetarit të saj, gazetari Ridvan Berisha është parë krah Sami Lushtakut.Berisha ka publikuar një fotografi me Lushtakun ku ka shkruar se ky nuk është një takim i rastësishëm.

“Takim rasti? Po natyrisht qe jo. Me bollek lajme per PDK e neserme!
Me vjen keq nga deputetja me vokacion autokratik Doarsa Xhelili qe nuk e kam pyet per kete takim, i kerkoj ndjese “, ka shkruar ai.

Ndryshe Gazeta Infokus nga burime brenda PDK-së, merr vesh se në garë do të jenë vetëm tre kandidatë; Enver Hoxhaj, Vlora Çitaku dhe Memli Krasniqi./Gazeta Infokus/

Leave a Reply

Your email address will not be published.