Loading...

Thursday, December 09, 2021

Rrënqethet Hetem Ramadani, deri sa e dëgjon rrëfimin e frikshëm te shkrimtarit që pësoi Vdekje Klinike: Ja çfarë pash me sy!

Këtë të diele, në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin Hetem Ramadani – Studiues i Meditimit, e Daut Demaku – Profesor i Mendimit Pozitiv dhe Albatros Rexhaj – Shkrimtar, përcjell Korrespodenti.Hetem Ramadani njihet edhe mjekësinë e tij alternative.

Në në emision, Ramadani u befasua nga ky rrëfim rrënqethes i shkrimtarit Albatros Rexhaj, derisa ky i fundit tregoi se si e pa vdekjen me sy.Albatros Rexhaj tregon në detaje se çfarë kishte parë ai kur pësoi vdekje klinike.Ndiqeni minutën e 41:46 për ta parë këtë moment:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *