Loading...

Sunday, November 28, 2021

“Shko në veri”, policja i përgjigjet ndjekësit

Linda Aliu është njëra nga policët e Kosovës e njohur si përdoruese e rrjeteve sociale.
Së fundmi, ka marrë vëmendje me disa imazhe të publikuara në Instagram.
E veshur bukur dhe e rregulluar ajo shfaqet në super formë si pothuajse çdoherë.

Ndërkohë, Linda mori komente të shumta nga ndjekësit teksa njëri i ka komentuar duke i shkruar të shkojë në veriun e Kosovës pas zhvillimeve të fundit.“Edhe veri është Kosovë”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *