Loading...

Sunday, January 16, 2022

Stavileci i PDK-së e bënë “për hajër”: Ky person zgjidhet kryetar i PDK-së dhe Prishtinës

Ish-ministri, Blerand Stavileci, përmes një shkrimi në Facebook, veçse ia uron Memli Krasniqit postin e kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, raporton Gazeta Blic.“Dy kryetarë” shkruan Stavileci, teksa publikon fotografi me Memli Krasniqin dhe Uran Ismailin.Për Krasniqin, Stavileci anulon në kryetar të PDK-së, ndërsa për Ismailin kryetar të Prishtinës.

Shkrimi i plotë:1 vend, 1 qytet, 1 qeveri, 1 parti, 1 shkollë, 1 gjimnaz, 1 klasë, 1 bankë, … por 2 kryetarë ☺
@uranismailix @memlikrasniqi
Qofshit fatbardhë në rrugëtimet e reja të guximshme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *