Loading...

Wednesday, December 01, 2021

Vetura e policisë godet një pompë të derivateve në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Fushë Kosovë. Atje një veturë e policisë është aksidentuar duke u futur dhe goditur kështu një pompë të derivative

Si pasojë e aksidentit, derivatet në njërin nga aparatet e pompës janë derdhur.

Ende nuk dihet nëse është lënduar ndonjë person nga ky aksident./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *